Cenik

Plačajte za delo,
ne za uporabnike.

Vsak paket vključuje vseh 26 vrst dela za vse v vašem podjetju. Izberite, koliko dela boste vsak mesec predali agentom. Pri večjih paketih je dodatno delo cenejše.

Cene so v evrih, brez DDV. Mesečni obračun, odpoved kadar koli.

Vsak paket vključuje

  • Neomejeno število uporabnikov
  • Vseh 26 vrst dela
  • Neodvisni pregled vsakega rezultata pred človeško potrditvijo
  • Zapis o opravljenem delu, pregledih in potrditvah
  • Opozorila pri 80 % in 100 % porabe
  • Mesečni obračun, odpoved kadar koli

Paketi

Izberite, koliko dela
boste predali agentom.

Vsak paket vključuje mesečno zalogo kreditov za celotno podjetje. Pod vsako ceno najdete primer kombinacije nalog za en mesec in oceno, koliko ljudi bi potrebovali za to delo.

Assistant

245 € / mesec

24.500 kreditov na mesec

Za ekipo, ki agentom najprej preda nekaj vrst dela.

Opravi delopribližno 1,5 človeka290 ur dela na mesec

Primer: vse to v enem mesecu

  • Objave na družbenih omrežjih76
  • Objave na blogu19
  • PowerPointove predstavitve19
  • Wordovi dokumenti28
  • Raziskovalna poročila9
  • Kratki videi4

Dodatni krediti po redni ceni

Workforce

1.750 € / mesec

175.000 kreditov na mesec

Za uporabo v vseh oddelkih podjetja.

Opravi delopribližno 12 ljudi2.060 ur dela na mesec

Primer: vse to v enem mesecu

  • Objave na družbenih omrežjih540
  • Objave na blogu130
  • PowerPointove predstavitve130
  • Wordovi dokumenti200
  • Raziskovalna poročila68
  • Kratki videi34

za 21 % cenejši dodatni krediti

Enterprise

5.000 € / mesec

500.000 kreditov na mesec

Za velika podjetja, ki agente uporabljajo v velikem obsegu.

Opravi delopribližno 35 ljudi5.890 ur dela na mesec

Primer: vse to v enem mesecu

  • Objave na družbenih omrežjih1.500
  • Objave na blogu390
  • PowerPointove predstavitve390
  • Wordovi dokumenti580
  • Raziskovalna poročila190
  • Kratki videi98

za 26 % cenejši dodatni krediti

Po meri

Potrebujete več, kot ponuja paket Enterprise?

Za večji obseg dela pripravimo paket po meri. Agente prilagodimo vašim procesom in upoštevamo vaše zahteve glede varnosti in podatkov. Ceno določimo glede na obseg in vrsto dela.

Pogovorimo se

Prikazani primeri združujejo šest vrst dela v enem mesecu, izberete pa lahko poljubno kombinacijo vseh 26 vrst. Primerjava »Opravi delo« temelji na oceni časa, ki bi ga za enako delo potreboval usposobljen človek brez umetne inteligence, ob 168 delovnih urah na mesec.

Če porabite več

Več dela predate,
manj stane dodatno delo.

Vaši agenti delajo naprej tudi, ko porabite vse vključene kredite. Dodatne kredite obračunamo na računu za isti mesec. Pri večjih paketih so cenejši, zato se ob večjem obsegu dela splača preiti na večji paket.

Vaš mesečni račun pri različnih obsegih dela
  • Assistant
  • Crew
  • Workforce
  • Enterprise
0 €2.000 €4.000 €6.000 €8.000 €+250 €849 €+901 €+4.151 €80.000 kreditovna mesecCrew: prihranek 250 €++428 €+100 €1.750 €+3.250 €150.000 kreditovna mesecWorkforce: prihranek 100 €++1.060 €+623 €2.658 €+2.343 €250.000 kreditovna mesecWorkforce: prihranek 623 €++2.568 €+1.855 €+683 €5.000 €500.000 kreditovna mesecEnterprise: prihranek 683 €+

Najvišji stolpci prikazujejo račune za manjše pakete z dodatnimi krediti. Oznaka »prihranek« prikazuje razliko v ceni med najcenejšim in naslednjim najcenejšim paketom.

Dodatni krediti so cenejšiCena dodatnih kreditov, Assistant = 100 %
  • AssistantRedna cena
  • Crewza 7 % cenejši−7%
  • Workforceza 21 % cenejši−21%
  • Enterpriseza 26 % cenejši−26%

Mesečni obseg dela

26 vrst dela,
ena skupna zaloga kreditov.

Prikazano je največje število nalog posamezne vrste, ki jih lahko opravite v enem mesecu, če vse kredite v paketu porabite samo za to vrsto dela. Vsaka naloga vključuje raziskovanje, pripravo osnutkov in pregled za kakovosten rezultat.

Oglejte si vseh 26 vrst dela
Vrsta delaAssistantCrewWorkforceEnterprise
Trženje in vsebine
Objava na družbenem omrežju3108802.2006.400
Objava na blogu s slikami1003007702.200
E-novice ali trženjsko e-sporočilo2607501.9005.500
Nabor oglasnih gradiv1404101.0003.000
Koledar objav na družbenih omrežjih3309402.4006.900
Opisi izdelkov4901.3003.50010.000
Pregled optimizacije za iskalnike1704901.2003.600
Video
Montaža videa1504201.0003.000
Izdelava videa2261150450
Dokumenti in datoteke
Wordov dokument (.docx)2707601.9005.500
Dokument PDF1504401.1003.200
PowerPointova predstavitev (.pptx)1103007902.200
Excelova preglednica (.xlsx)3108702.2006.300
Prevod3108802.2006.400
Spletna stran1002907602.100
Raziskave in analize
Raziskovalno poročilo1103108102.300
Poglobljena raziskava44120310900
Analiza podatkov1905501.4004.000
Povzetek sestanka4801.3003.4009.900
Prodaja, pravne zadeve in poslovanje
Ponudba ali prijava na razpis1103108102.300
Pregled pogodbe3501.0002.5007.300
Postopek zaposlovanja2406901.7005.000
Seznam potencialnih strank1403901.0002.800
Odgovor stranki1.8005.00012.80036.700
Skripta za avtomatizacijo1604601.1003.300
Druga naloga za agenta5601.5004.00011.400

O ceniku

Preden začnete
izbirati paket.

Pišite nam
Kaj je kredit?

S krediti merimo, koliko dela opravijo vaši agenti. Vsak paket vključuje določeno število kreditov na mesec. Za kratko e-sporočilo jih porabite malo, za raziskovalno poročilo ali video pa več.

Kaj se zgodi, če porabimo več kreditov, kot jih vključuje paket?

Vaši agenti nadaljujejo delo. Opozorilo prejmete ob porabi 80 % in 100 % kreditov, dodatne kredite pa obračunamo na računu za isti mesec. Pri večjih paketih so dodatni krediti cenejši.

Ali se neporabljeni krediti prenesejo v naslednji mesec?

Ne. Na začetku vsakega meseca prejmete novo zalogo kreditov.

Lahko zamenjamo paket?

Da. S prihodnjim mesecem lahko preidete na večji ali manjši paket, naročnino pa lahko kadar koli odpoveste. Letne vezave ni.

Ali cene vključujejo DDV?

Cene so v evrih in ne vključujejo DDV.

Kako začnemo?

Pridružite se čakalnemu seznamu ali nam pišite. Pomagali vam bomo izbrati paket in prve naloge, ki jih boste predali agentom.

Prostor za drugačen način dela

Vaša naslednja naloga
bi potrebovala družbo.

Vaš e-naslov uporabimo le za obvestilo o dostopu. Zasebnost

Že imate dostop? Odpri Outclank ↗